|
ZIAR.COM : toată presa online . ziare, știri și video de ultimă oră
|
|
|
|
|
|
|
| |
| | | | | | |
| | | ![](local/cache-vignettes/L170xH128/sddefault-12faa2-d909d.jpg) (VIDEO) Trei motociclete au intrat într-un TIR
Militarii din cadrul ISU Dobrogea au fost solicitați pentru a interveni, alături de cadrele medicale ale Serviciului de ambulanță.
Accidentul a avut loc în apropiere de Rafinăria Petromidia.La fața locului a intervenit și elicopterul SMURD. ”Trei victime de sex feminin au fost asistate medical la locul evenimentului. Au fost transportate la spital, conştiente, cooperante pentru... [Gazeta de Sud] 22/07/2024 [+][mai mult] [Articol complet] | | | |
| | | | ![](local/cache-vignettes/L170xH113/hepta5478916c57e-e6d68.jpg) Cadavrul unui bărbat, ars în totalitate, a fost găsit într-o clădire abandonată de lângă Năvodari. De unde este victima Polițiștii constănțeni au deschis o anchetă după ce, duminică seară, au descoperit, într-o clădire abandonată de lângă Năvodari, cadavrul unui bărbat de 62 de ani, din judeţul Iaşi, ars în totalitate, relatează News.ro. „La data de 14 iulie a.c., în jurul orei 22.10, poliţişti din cadrul (...) [Libertatea] 16/07/2024 [+][mai mult] [Articol complet] | | | ![](local/cache-vignettes/L170xH116/sarba-1024x74db2-9548b.jpg) Box / CSM Craiova are cu ce se lăuda: patru medalii la Cupa României!
În perioada 3-8 iulie, în Sala Polivalentă din Bănie a avut loc Cupa României de tineret, cadeţi, seniori şi juniori. La competiţie au participat aproximativ 250 de sportivi din întreaga ţară, care au încercat să ofere un spectacol de calitate. Clubul CSM Craiova a fost prezent cu cinci pugiliste, patru dintre ele reuşind să obţină o medalie şi să urce, practic, pe una dintre... [Gazeta de Sud] 11/07/2024 [+][mai mult] [Articol complet] | | | |
| | ![](local/cache-vignettes/L170xH96/box1-1024x57eb3f-7b70c.jpg) Box / Pugilistele de la SCMU Craiova au excelat la Cupa României
Cupa României de box feminin pentru tineret, seniori, cadeţi şi juniori s-a disputat după multă vreme la Craiova, în Sala Polivalentă, în perioada 3-8 iulie. Cei mai buni sportivi din ţară, în număr de peste 200, printre care şi de la clubul SCMU Craiova, s-au întrecut pentru supremaţie, dar şi pentru un loc pe podium la fiecare categorie în parte.
Pugilistele de la SCMU... [Gazeta de Sud] 09/07/2024 [+][mai mult] [Articol complet] | | | | |
|
|
|
|
|