Antrenorul de la FCSB a dat verdictul despre Ștefan Târnovanu, după ce Gigi Becali l-a tras pe linie moartă: „Nu putem discuta asta!”
[ProSport] 2/08/2026
Duminică, 2 august 2026, în cadrul unei conferințe de presă, antrenorul Marius Baciu (51 de ani) a comentat situația lui Ștefan Târnovanu (26), despre care Gigi Becali (68) a spus că nu va mai apăra la FCSB. Luni, 3 august, de la ora 21:30, în etapa cu numărul 3 din Superliga României, (…)
Alte articole din ProSport
Andrei Nicolescu (50 de ani), președintele lui Dinamo, a fost (…)
[ProSport] - 2/08/2026
Steaua – CSM Slatina, meci din etapa 1 a Ligii 2, se joacă ACUM! (…)
[ProSport] - 2/08/2026
FCSB își linge rănile după eliminarea rușinoasă din turul 2 al (…)
[ProSport] - 2/08/2026
Marius Baciu a analizat cu staff-ul echipei ce trebuie făcut (…)
[ProSport] - 2/08/2026
După eliminarea rușinoasă a echipei FCSB din cupele europene, (…)
[ProSport] - 2/08/2026
Meciul Corvinul – Sepsi are loc în etapa 3 din Superliga, sezonul (…)
[ProSport] - 2/08/2026
Noua arenă a lui Dinamo ar putea găzdui un eveniment extrem de (…)
[ProSport] - 2/08/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY