ZIAR.COM : toata presa online . ziare si stiri de ultima ora

ZIAR.COM : ziare si stiri. Ce ziar doriti ?

ZIARE | STIRI20 ianuarie 2018

Articole din ProSport

LIVE BLOG Australian Open | Cine o opreşte pe Kerber? Şarapova a rezistat doar 65 de minute! "Trebuie să fie ea favorita la titlu". Tecău şi Rojer, învinşi de Hewitt şi Groth. Adversară de 20 de ani pentru Halep. Zverev e OUT, Djokovic risipeşte emoţiile, Berdych l-a scos pe Del Potro
Ziua a şasea de la Australian Open 2018 definitivează tabloul optimilor de finală: urmărim împreună toate duelurile starurilor din tenisul mondial, în format LIVE BLOG pe www.prosport.ro: Maria Şarapova (...) [20/01/2018]

"GET PEP". Neymar şi Mbappe nu sunt de ajuns! Francezii îi pun pe masă un munte de bani lui Guardiola pentru a transforma PSG într-o maşinărie
[20/01/2018]

LIVE BLOG Australian Open | Cine o opreşte pe Kerber? Şarapova a rezistat doar 65 de minute! "Trebuie să fie ea favorita la titlu". Tecău şi Rojer, învinşi de Hewitt şi Groth. Adversară de 20 de ani pentru Halep. Zverev e OUT, emoţii pentru Djokovic, Berdych l-a scos pe Del Potro
Ziua a şasea de la Australian Open 2018 definitivează tabloul optimilor de finală: urmărim (...) [20/01/2018]

LIVE BLOG Australian Open | Cine o opreşte pe Kerber? Şarapova a rezistat doar 65 de minute! "E favorită la titlu". Tecău şi Rojer, în decisiv contra lui Hewitt. Adversară de 20 de ani pentru Halep. Zverev, preocupat de-un război paralel, e OUT! Emoţii pentru Djokovic, Berdych îl domină pe Del Potro

LIVE BLOG Australian Open | Cine o opreşte pe Kerber? Şarapova a rezistat doar 65 de minute! Tecău şi Rojer, în decisiv (...)
LIVE BLOG Australian Open | Cine o opreşte pe Kerber? Şarapova a rezistat doar 65 de minute! Tecău şi Rojer, în decisiv contra lui Hewitt. Adversară de 20 de ani pentru Halep. Zverev, preocupat de-un război paralel, e OUT! Emoţii pentru Djokovic, Berdych îl domină pe Del Potro

LIVE BLOG Australian Open | Kerber - Şarapova, primul set e GATA în 30 minute! Tecău şi Rojer, cursă de urmărire contra (...)
LIVE BLOG Australian Open | Kerber - Şarapova, primul set e GATA în 30 minute! Tecău şi Rojer, cursă de urmărire contra lui Hewitt. Adversară de 20 de ani pentru Halep. Zverev, preocupat de-un război paralel, e OUT! Emoţii pentru Djokovic, Berdych îl domină pe Del Potro

LIVE BLOG Australian Open | Kerber - Şarapova, primul set e GATA în 30 minute! Tecău a pierdut set. Adversară de 20 de (...)
LIVE BLOG Australian Open | Kerber - Şarapova, primul set e GATA în 30 minute! Tecău a pierdut set. Adversară de 20 de ani pentru Halep: a dus-o în decisiv la fiecare meci direct şi are cifre impresionante în acest turneu. Război paralel pentru Zverev şi e OUT! Emoţii pentru Djokovic

"Pactul secret". Presa catalană anunţă că Barça e gata să-l transfere pe GR7. Mutarea e pe prima pagină a ziarelor

LIVE BLOG Australian Open | Kerber - Şarapova, duel unidirecţional. Tecău a pierdut set. Adversară de 20 de ani pentru (...)
LIVE BLOG Australian Open | Kerber - Şarapova, duel unidirecţional. Tecău a pierdut set. Adversară de 20 de ani pentru Simona: a dus-o în decisiv pe Halep la fiecare meci direct şi are cifre impresionante în acest turneu. Război paralel pentru Zverev şi e OUT! Cîrstea - Safarova, bis la AO 2018

LIVE BLOG Australian Open | Viitoarea adversară a Simonei are 20 de ani: a dus-o în decisiv pe Halep la fiecare meci (...)
LIVE BLOG Australian Open | Viitoarea adversară a Simonei are 20 de ani: a dus-o în decisiv pe Halep la fiecare meci direct şi are cifre impresionante în acest turneu. Război paralel pentru Zverev şi e OUT! Cîrstea - Safarova, bis la AO 2018. Kerber şi Şarapova au început duelul pe culoar | VIDEO

FOTO & VIDEO | Cel mai înfocat suporter al Simonei!
FOTO & VIDEO | Cel mai înfocat suporter al Simonei! "Să ne bucurăm pentru ea! Un meci minunat, dar...". A trăit la intensitate maximă fiecare game, iar apoi s-a pozat cu Halep

LIVE BLOG Australian Open | Viitoarea adversară a Simonei are doar 20 de ani: a dus-o în decisiv pe Halep la fiecare (...)
LIVE BLOG Australian Open | Viitoarea adversară a Simonei are doar 20 de ani: a dus-o în decisiv pe Halep la fiecare meci direct şi are cifre senzaţionale în acest turneu! Cîrstea - Safarova, duel cu repetiţie! ACUM: Kerber - Şarapova şi Del Potro - Berdych

LIVE BLOG Australian Open | Viitoarea adversară a Simonei are doar 20 de ani: a dus-o în decisiv pe Halep la fiecare meci direct! Cîrstea - Safarova, duel cu repetiţie la AO 2018, Ungaria are un jucător în săptămâna a doua! Urmează: Kerber - Şarapova şi Del Potro - Berdych

LIVE BLOG Australian Open | Viitoarea adversară a Simonei Halep are doar 20 de ani! Cîrstea - Safarova, duel cu (...)
LIVE BLOG Australian Open | Viitoarea adversară a Simonei Halep are doar 20 de ani! Cîrstea - Safarova, duel cu repetiţie la AO 2018, Ungaria are un jucător în săptămâna a doua! Meciul zilei: Kerber - Şarapova. Del Potro - Berdych, duelul giganţilor la masculin

Lumea tenisului a apreciat aşa cum se cuvine cel mai frumos meci al zilei la Australian Open: ”Halep şi Davis ... (...)
Lumea tenisului a apreciat aşa cum se cuvine cel mai frumos meci al zilei la Australian Open: ”Halep şi Davis ... Putem schimba regulile şi să lăsăm ambele fete să câştige? Ce meci!”
Thriller-ul dintre Simona Halep şi Laura Davis, din turul 3 al Australian Open, încheiat după (...) [20/01/2018]

Mesajul Taniei Halep către Simona, când meciul cu Lauren Davis căpăta accente dramatice

INTERVIU cu Ana Bogdan | Explicaţiile eşecului cu Madison Keys, ce nu s-a văzut la televizor, ce a învăţat după cel mai (...)
INTERVIU cu Ana Bogdan | Explicaţiile eşecului cu Madison Keys, ce nu s-a văzut la televizor, ce a învăţat după cel mai bun turneu de Mare Şlem al carierei şi o shimbare de strategie: "Voi face antrenamente mai dure!"

Prima reacţie a adversarei Simonei Halep, după maratonul de la Australian Open. Ce a declarat Lauren (...)
Prima reacţie a adversarei Simonei Halep, după maratonul de la Australian Open. Ce a declarat Lauren Davis

Două schimbări de antrenori într-o zi în Liga Naţională de handbal feminin! Corona Braşov visează la Per Johansson, dar (...)
Două schimbări de antrenori într-o zi în Liga Naţională de handbal feminin! Corona Braşov visează la Per Johansson, dar nu prea are cu ce să-l atragă. Gruparea de la poalele Tâmpei a renunţat şi la directorul sportiv
Două echipe din Liga Naţională de handbal feminin şi-au schimbat antrenorii la sfârşitul acestei (...) [20/01/2018]

INTERVIU | Simona Halep a vorbit în detaliu despre trăirile şi momentele dificile ale setului maraton cu Laura Davis: (...)
INTERVIU | Simona Halep a vorbit în detaliu despre trăirile şi momentele dificile ale setului maraton cu Laura Davis: ”Probabil că eram puţin frustrată de dureri la gleznă, dar am stat acolo la fiecare punct, n-am cedat”
Simona Halep a jucat cel mai lung meci al carieri, 3 ore şi 45 de minute cu Laura Davis (Statele (...) [20/01/2018]

INTERVIU | Simona Halep a vorbit în detaliu despre trăirile şi momentele dificile ale setului maraton cu Lauren Davis: (...)
INTERVIU | Simona Halep a vorbit în detaliu despre trăirile şi momentele dificile ale setului maraton cu Lauren Davis: ”Probabil că eram puţin frustrată de dureri la gleznă, dar am stat acolo la fiecare punct, n-am cedat”

Reacţia plină de semnificaţii a antrenorului Simonei Halep după victoria magnifică de la Australian Open: "O dată la 10 ani!"

Înfrângerea cu Espanyol i-a pus capac! Fotbalistul care şi-a semnat sentinţa şi o va părăsi pe (...)
Înfrângerea cu Espanyol i-a pus capac! Fotbalistul care şi-a semnat sentinţa şi o va părăsi pe Barcelona

Lecţia lui Ronaldinho - profesorul de magie cu zâmbet de copil care a făcut din nou fericită ”Planeta (...)
Lecţia lui Ronaldinho - profesorul de magie cu zâmbet de copil care a făcut din nou fericită ”Planeta Fotbal”!

LIVE BLOG Australian Open | Cîrstea - Safarova, duel cu repetiţie la AO 2018, iar Ungaria are un jucător în săptămâna (...)
LIVE BLOG Australian Open | Cîrstea - Safarova, duel cu repetiţie la AO 2018, iar Ungaria are un jucător în săptămâna a doua! Astăzi se completează 'optimile'. Meciul zilei: Kerber - Şarapova, de la 10:00. Del Potro - Berdych, duelul giganţilor la masculin

Absentul lui Dinamo s-a întors. FOTO | Penedo a revenit în ţară şi a explicat de ce a întârziat opt zile la pregătirile (...)
Absentul lui Dinamo s-a întors. FOTO | Penedo a revenit în ţară şi a explicat de ce a întârziat opt zile la pregătirile "câinilor", care se află deja în Cipru: "Am scutire"

LIVE BLOG Australian Open | Cîrstea - Safarova, duel cu repetiţie la AO 2018. Astăzi se completează 'optimile'. Meciul (...)
LIVE BLOG Australian Open | Cîrstea - Safarova, duel cu repetiţie la AO 2018. Astăzi se completează 'optimile'. Meciul zilei: Kerber - Şarapova, de la 10:00. Del Potro - Berdych, duelul giganţilor la masculin

EXCLUSIV | Vătăjelu, coleg cu Nicolae Stanciu la Sparta Praga, a făcut anunţul:
EXCLUSIV | Vătăjelu, coleg cu Nicolae Stanciu la Sparta Praga, a făcut anunţul: "E cel mai scump din istoria clubului, dar nu e privit ca salvatorul echipei"

LIVE BLOG Australian Open | Cîrstea - Safarova, duel cu repetiţie la AO 2018. Se completează 'optimile': meciul (...)
LIVE BLOG Australian Open | Cîrstea - Safarova, duel cu repetiţie la AO 2018. Se completează 'optimile': meciul vedetă, un fel de Şarapova - Halep de la US Open, între singurele două foste câştigătoare aflate pe tabloul principal. Del Potro - Berdych, duelul giganţilor la masculin

Australian Open | Victorie de record în meciul suferinţei pentru Simona Halep: s-a calificat în optimi, după 48 de (...)
Australian Open | Victorie de record în meciul suferinţei pentru Simona Halep: s-a calificat în optimi, după 48 de game-uri, 3 mingi de meci salvate şi de-abia a 4-a oară când a servit pentru partidă. Parcursul superb al Anei Bogdan s-a încheiat în turul trei
Simona Halep (1 WTA) şi Ana Bogdan (104 WTA) luptă ACUM pentru calificarea în optimile de finală (...) [20/01/2018]

ZIAR.com Imprimati aceasta pagina

| RSS | Stabiliti un link |
ZIAR.COM : toata presa online . portal de ziare romanesti si stiri de ultima ora

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile portalului Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2018 DIRECTWAY