Cosmin Olăroiu a dat o lovitură de 1.000.000 de euro din Bosnia și Herțegovina
[ProSport] 24/07/2026
Antrenorul român Cosmin Olăroiu nu a stat mult pe gânduri când i s-a ivit ocazia să dea o adevărată lovitură din Bosnia și Herțegovina, în valoare de 1.000.000 de euro. Al-Jazira a început campania de achiziții, iar cel mai recent transfer făcut de Cosmin Olăroiu este al lui Nermin (…)
Alte articole din ProSport
Antrenorul echipei din Trivale, Bogdan Andone (51 de ani) a (…)
[ProSport] - 24/07/2026
Paul Papp a oferit o primă reacție după ce Petrolul Ploiești a (…)
[ProSport] - 24/07/2026
Atacantul care a jucat 3 meciuri pentru naționala țării lui la (…)
[ProSport] - 24/07/2026
Meciul dintre FCSB și FK Auda, din prima manșă a celui de-al (…)
[ProSport] - 24/07/2026
Atacantul Daniel Bîrligea (26 de ani), care a ratat 4 ocazii (…)
[ProSport] - 24/07/2026
Stjepan Tomas (50 de ani), antrenorul celor de la Oțelul Galați, a (…)
[ProSport] - 24/07/2026
Echipa arădeană a smuls un punct după golul lui Papeau din minutul (…)
[ProSport] - 24/07/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY