INTERVIU Nicolae Mitea a dezvăluit cel mai mare regret al carierei sale: „Dacă eram deștept atunci…Eram cu nea Giovanni. Nu pot uita acea zi”. EXCLUSIV
[ProSport] 20/07/2026
Nicolae Mitea (41 de ani) a jucat pentru Ajax în perioada 2003-2008 și era văzut, la 18 ani, ca un viitor mare fotbalist al României, însă totul s-a năruit din cauza unei accidentări. Fosta aripă de la Ajax și de la Dinamo a povestit în cadrul unui interviu pentru ProSport cum a (…)
Alte articole din ProSport
Soția fotbalistului a ajuns să doarmă pe scaune în aeroport și mama ei pe podea: „Avionul avea o piesă lipsă”
Revenirea în țară pentru soția unui fotbalist englez a devenit un (…)
[ProSport] - 20/07/2026
Gabi Tamaş, 42 de ani, a dezvăluit care e regretul carierei. A (…)
[ProSport] - 20/07/2026
Cristian Bud (41 de ani) și-a amintit de un episod controversat pe (…)
[ProSport] - 20/07/2026
Invitatul zilei Ștefan Popescu, analist de politică externă. (…)
[ProSport] - 20/07/2026
Invitatul zilei este Adrian Oianu, designer. Emisiunea poate fi fi (…)
[ProSport] - 20/07/2026
Meciul Corvinul – Csikszereda are loc în etapa 1 din Superliga, (…)
[ProSport] - 20/07/2026
Partida Rapid – Sepsi, care contează pentru prima etapă din (…)
[ProSport] - 20/07/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY