Egipteanca Mayar Sherif a câștigat ediția a cincea a turneului UniCredit Iași Open. Paula Badosa a abandonat în setul doi
[ProSport] 20/07/2026
Jucătoarea egipteană Mayar Sherif, locul 97 WTA, este noua campioană a turneului WTA 250 UniCredit Iași Open, concurs dotat cu premii totale în valoare de 246.388 de euro. În finala disputată luni, sportiva în vârstă de 30 de ani a învins-o prin abandon pe jucătoarea spaniolă Paula (…)
Alte articole din ProSport
Gigi Becali (68 de ani) vrea să facă transferul congolezului Dylan (…)
[ProSport] - 20/07/2026
Ilie Dumitrescu (57 de ani) nu s-a putut abține să nu-l taxeze pe (…)
[ProSport] - 20/07/2026
Dumitru Dragomir ia lunar o pensie de 5000 de euro, iar poștărița (…)
[ProSport] - 20/07/2026
Federația Română de Culturism și Fitness organizează unul dintre (…)
[ProSport] - 20/07/2026
La un an de la trecerea în neființă a lui Mihai Leu, primul (…)
[ProSport] - 20/07/2026
Maxime Sivis (28 de ani) s-a despărțit de Dinamo București în (…)
[ProSport] - 20/07/2026
Jurgen Klopp (59 de ani) a făcut anunțul oficial legat de (…)
[ProSport] - 20/07/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY