324.000.000 de euro pentru frații Pavăl. Lovitură uriașă cu acțiunile Electrica și Transelectrica

[ProSport] 16/07/2026

Frații Dragoș și Adrian Pavăl, aflați printre cei mai bogați români din lume, au dat lovitura cu acțiunile Electrica și Transelectrica, două dintre companiile din domeniu energetic la care au participații începând din 2017. Este vorba de suma de 324.000.000 de euro, cât valorează în (…)


    Trimite Email

Alte articole din ProSport

MERCATO A auzit că FCSB îl cumpără pe Korenica de la CFR Cluj și a dat verdictul: „Se plătește o sumă mare!”
Meriton Korenica (29 de ani) a intrat pe lista FCSB-ului, iar (…)
[ProSport] - 16/07/2026
Gândul prezintă Best of Marius Tucă Show – vineri, 17 iulie, de la ora 18.00
Nu ratați o ediție explozivă din Best of Marius Tucă Show, (…)
[ProSport] - 16/07/2026
Florinel Coman, sfătuit să fie necruțător cu arabii care și-au bătut joc de transferul lui: „Să le ia banii până la sfârșit!”
Florinel Coman (28 de ani), jucător așteptat să revină la FCSB de (…)
[ProSport] - 16/07/2026
Gândul prezintă Best Of Ai aflat! Cu Ionuț Cristache – vineri, 17 iulie, de la ora 15.00
Exclusivități şi primele reacții la cele mai dezbătute teme ale (…)
[ProSport] - 16/07/2026
EXTRA Fiica lui Ion Țiriac, apariție demnă de o moştenitoare a unui imperiu de miliarde de euro
Ioana Țiriac a atras din nou atenția în mediul online cu o (…)
[ProSport] - 16/07/2026
UEFA a luat decizia în cazul CFR Cluj. Nelu Varga pleacă de urgență din Africa: „Până duminică sunt în România”
CFR Cluj se află din nou într-un moment delicat din punct de (…)
[ProSport] - 16/07/2026


[Toate articolele din: ProSport +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY