CM 2026 Patrick Vieira a spus cine sunt VINOVAȚII pentru eșecul răsunător din Franța – Spania 0-2: „Au fost inexistenți!”
[ProSport] 15/07/2026
Fostul fotbalist Patrick Vieira (50 de ani) a pus tunurile pe actualii componenți ai naționalei din Franța în urma eșecului suferit în fața reprezentativei din Spania, scor 0-2. Cu apărătorul lateral Pedro Porro (26) în mare formă, ibericii nu le-au dat șanse oponenților în prima (…)
Alte articole din ProSport
Emmanuel Macron (48 de ani) a reacționat imediat după Franța – (…)
[ProSport] - 15/07/2026
Kylian Mbappe a oferit prima reacție după eliminarea Franței din (…)
[ProSport] - 15/07/2026
„Blestemul Balonului de Aur”, acestea sunt cuvintele folosite de (…)
[ProSport] - 15/07/2026
Franța a ratat finala Cupei Mondiale 2026 după un eșec clar în (…)
[ProSport] - 15/07/2026
Gael Clichy, fostul fundaș al Franței, a tras concluzii dureroase (…)
[ProSport] - 15/07/2026
Intrat pe teren în minutul 72, în locul lui Michael Olise, Rayan (…)
[ProSport] - 15/07/2026
Selecționerul campioanei Europei, Luis de la Fuente (65 de ani), (…)
[ProSport] - 15/07/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY