Ce plănuise Gabi Mureşan cu Adrian Anca: „Trebuia să vină și Cadu”
[ProSport] 9/07/2026
Aflat în cantonament în Slovenia cu FC Bihor, Adrian Anca s-a declarat șocat total de moartea lui Gabi Mureșan, fostul său coechipier de la CFR Cluj. Ex-atacantul formației feroviare dezvăluie pentru ProSport că urma să se vadă cu acesta la o ședință de vânătoare în Bihor, la care (…)
Alte articole din ProSport
Gigi Becali (68 de ani), afaceristul care dictează mersul (…)
[ProSport] - 9/07/2026
Dumitru Dragomir (80 de ani), șef al LPF în perioada 1996-2013, a (…)
[ProSport] - 9/07/2026
Perechile românești Gabriel Ghețu / Ștefan Horia Haita, Cezar (…)
[ProSport] - 9/07/2026
Un fotbalist cu mamă din România, respins la lotul național din (…)
[ProSport] - 9/07/2026
A încetat din viață Gabi Mureșan (44 de ani), fost campion al (…)
[ProSport] - 9/07/2026
Gabi Mureșan s-a stins din viață la vârsta de doar 44 de ani, după (…)
[ProSport] - 9/07/2026
Fostul internațional Gabi Mureșan a murit la doar 44 de ani, (…)
[ProSport] - 9/07/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY