Ursula le-a închis aerul condiționat subalternilor. L-a lăsat numai pentru ea și comisarii UE. Angajat: ”E ca în feudalism!”
[Ecopolitic] 29/06/2026
Sediul central al Comisiei Europene a fost nevoit să-și închidă vineri sistemul de aer condiționat din cauza valului de căldură. Dar doar pentru căței. Dulăii s-au bălăcit în aer condiționat, scrie activenews.ro citând Politico. Personalul care lucra la clădirea Berlaymont a primit un (…)
Alte articole din Ecopolitic
„Regimul totalitar din anii ’50 a fost aplicat de nişte (…)
[Ecopolitic] - 29/06/2026
Directorul CNAIR, Cristian Pistol, a anunţat că stadiul lucrărilor (…)
[Ecopolitic] - 29/06/2026
Fostul ministru al Muncii, Marius Budăi, a lansat un atac dur la (…)
[Ecopolitic] - 29/06/2026
Călin Georgescu a ajuns duminică seara la sediul Realitatea PLUS, (…)
[Ecopolitic] - 29/06/2026
Deputatul PNL Ionuț Stroe a lansat un nou atac la adresa (…)
[Ecopolitic] - 29/06/2026
Analistul politic Miron Mitrea susține că actualul Executiv va (…)
[Ecopolitic] - 29/06/2026
În emisiunea „Marius Tucă Show”, Ion Cristoiu a comentat (…)
[Ecopolitic] - 29/06/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY