Minor de 15 ani, cercetat de poliție după ce a condus periculos o motocicletă neînmatriculată pe drum public
[DCNews] 22/06/2026
Polițiștii din Sângeorz-Băi, Bistrița-Năsăud, au deschis un dosar penal după ce un minor de 15 ani a fost surprins conducând periculos o motocicletă neînmatriculată pe un drum public, fără permis.
Alte articole din DCNews
O angajată de la Salarizare din cadrul Ministerului Afacerilor (…)
[DCNews] - 22/06/2026
O angajată de la Salarizare din cadrul Ministerului Afacerilor (…)
[DCNews] - 22/06/2026
O angajată de la Salarizare din cadrul Ministerului Afacerilor (…)
[DCNews] - 22/06/2026
Un elev de clasa a VIII-a de la Colegiul Național „Emanuil Gojdu” (…)
[DCNews] - 22/06/2026
Un elev de clasa a VIII-a de la Colegiul Național „Emanuil Gojdu” (…)
[DCNews] - 22/06/2026
Sunt informații de ultimă oră despre negocierile lui Adrian Veștea (…)
[DCNews] - 22/06/2026
Polițiștii din Sângeorz-Băi, Bistrița-Năsăud, au deschis un dosar (…)
[DCNews] - 22/06/2026
[Toate articolele din: DCNews +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY