Fraudă de 8,4 milioane de lei la MAE: O angajată de la Salarizare a delapidat fonduri timp de 15 ani
[DCNews] 22/06/2026
O angajată de la Salarizare din cadrul Ministerului Afacerilor Externe este acuzată că a delapidat aproximativ 8,4 milioane de lei timp de 15 ani, într-o schemă financiară care a ieșit la iveală în urma unor verificări.
Alte articole din DCNews
O angajată de la Salarizare din cadrul Ministerului Afacerilor (…)
[DCNews] - 22/06/2026
O angajată de la Salarizare din cadrul Ministerului Afacerilor (…)
[DCNews] - 22/06/2026
Un elev de clasa a VIII-a de la Colegiul Național „Emanuil Gojdu” (…)
[DCNews] - 22/06/2026
Un elev de clasa a VIII-a de la Colegiul Național „Emanuil Gojdu” (…)
[DCNews] - 22/06/2026
Sunt informații de ultimă oră despre negocierile lui Adrian Veștea (…)
[DCNews] - 22/06/2026
Polițiștii din Sângeorz-Băi, Bistrița-Năsăud, au deschis un dosar (…)
[DCNews] - 22/06/2026
Polițiștii din Sângeorz-Băi, Bistrița-Năsăud, au deschis un dosar (…)
[DCNews] - 22/06/2026
[Toate articolele din: DCNews +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY