VIDEO Cum a trecut Mihai Stoica printre fanii „câinilor” înainte de Dinamo – FCSB, la Stadionul „Arcul de Triumf”
[ProSport] 29/05/2026
În drumul său spre Stadionul „Arcul de Triumf”, Mihai Stoica (61 de ani), președintele Consiliului Administrativ de la FCSB, a trecut printre fanii lui Dinamo. De la ora 20:30, „câinii roșii” primesc vizita roș-albaștrilor pe cocheta arenă din centrul Capitalei. Dinamo și FCSB vor (…)
Alte articole din ProSport
Alexandru Țiriac a avut o reacție virulentă la scurt timp de la (…)
[ProSport] - 29/05/2026
Anunțat miercuri, 27 mai, drept noul antrenor al Rapidului, Daniel (…)
[ProSport] - 29/05/2026
Surpriză imensă înaintea meciului dintre Dinamo București și FCSB, (…)
[ProSport] - 29/05/2026
Fratele lui Michel Schumacher se pregătește de nunta fastuoasă cu (…)
[ProSport] - 29/05/2026
Cristi Chivu a câștigat deja respectul italienilor după primul (…)
[ProSport] - 29/05/2026
Ioan Ovidiu Sabău (58 de ani), fostul antrenor de la U Cluj, s-a (…)
[ProSport] - 29/05/2026
Alexandru Dedu își menține tonul critic și acum, la peste o lună (…)
[ProSport] - 29/05/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY