Situația tristă în care a ajuns Rică Răducanu după ce i-a fost tăiată renta: „Acum mă uit toată ziua cine mai trimite ceva și nu o face nimeni”
[ProSport] 14/05/2026
Rică Răducanu se confruntă cu mari probleme financiare și, ca și cum nu era de ajuns, Rapid, clubul său de suflet, i-a tăiat de aproximativ un an și renta viageră. Fosta legendă din Giulești dezvăluie că nu mai primește de nicăieri bani în cont, deși a bifat în cariera o groază de (…)
Alte articole din ProSport
Piper Gilles, medaliată olimpică la Jocurile Olimpice de Iarnă (…)
[ProSport] - 14/05/2026
El Hadji Diouf, fostul atacant al lui Liverpool, a primit o (…)
[ProSport] - 14/05/2026
Administrația Trump a decis să scutească fanii fotbalului să mai (…)
[ProSport] - 14/05/2026
Marea campioană olimpică i-a chemat pe jurnaliști pentru a-i (…)
[ProSport] - 14/05/2026
Sorana Cîrstea continuă să impresioneze în sezonul care ar putea (…)
[ProSport] - 14/05/2026
SCM Poli Timișoara are, teoretic, loc în Cupa EHF, pentru că a (…)
[ProSport] - 14/05/2026
Didier Deschamps, selecționerul naționalei Franței, a anunțat (…)
[ProSport] - 14/05/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY