Starul lui Chelsea, 4 ani de SUSPENDARE după ce a fost prins dopat
[ProSport] 29/04/2026
Veste proastă pentru starul celor de la Chelsea Londra. Mykhailo Mudryk, fotbalist în vârstă 25 de ani, a fost suspendată pentru o perioadă de patru ani, după ce a fost depistat pozitiv cu o substanță interzisă în octombrie 2024. Fotbalistul ucrainean nu este de acord cu această (…)
Alte articole din ProSport
Încurajat de faptul că „Legea Novak” a fost respinsă de Curtea (…)
[ProSport] - 29/04/2026
În ultima vreme, subiectul conturat de viitorul fundașului central (…)
[ProSport] - 29/04/2026
Mitică Dragomir a stat cu ochii pe parcursul pe care Rapid (…)
[ProSport] - 29/04/2026
Meciul Atletico Madrid – Arsenal, contând pentru manșa întâi a (…)
[ProSport] - 29/04/2026
Gigi Becali este de părere că a găsit mijlocașul perfect pentru (…)
[ProSport] - 29/04/2026
Superliga României ar putea avea parte de o revenire spectaculoasă.
[ProSport] - 29/04/2026
Ioan Niculae, fostul patron de la Astra Giurgiu, se căsătorește cu (…)
[ProSport] - 29/04/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY