TENIS A văzut cecul pe care l-a încasat „omul de 100.000.000 de euro pe an” al lui Ion Țiriac și a răbufnit: „E ridicol!”
[ProSport] 17/04/2026
Americanul John Isner (40 de ani), fost număr 8 ATP, a răbufnit după ce a văzut cecul pe care l-a încasat Jannik Sinner, „omul de 100.000.000 de euro pe an” al lui Ion Țiriac. Legendarul Țiriac a făcut această afirmație la adresa lui Sinner, după ce italianul și-a trecut în palmares al (…)
Alte articole din ProSport
Andrei Nicolescu a făcut noi declarații despre starea lui George (…)
[ProSport] - 17/04/2026
Vineri, 17 aprilie 2026, direct de la sediul LPF, unde a (…)
[ProSport] - 17/04/2026
Daniel Pancu, antrenorul lui CFR Cluj, a luat o decizie dură în (…)
[ProSport] - 17/04/2026
După eşecul drastic din deplasare cu Universitatea Cluj, pentru (…)
[ProSport] - 17/04/2026
Oțelul Galați – UTA Arad este primul meci din etapa cu numărul 5 (…)
[ProSport] - 17/04/2026
CFR Cluj a oficializat despărțirea de Islam Slimani, golgheter-ul (…)
[ProSport] - 17/04/2026
Iuliu Mureșan (72 de ani) a fost întrebat ce echipă și-ar dori să (…)
[ProSport] - 17/04/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY