MERCATO Mitică Dragomir i-a cerut lui Gigi Becali să transfere 5 fotbaliști din Superliga. Unul e de la Dinamo și unul „costă 5.000.000 de euro”

[ProSport] 8/04/2026

Mitică Dragomir, fostul șef al LPF, i-a cerut lui Gigi Becali să transfere 5 fotbaliști din Superliga, care ar putea ajuta în formarea unei echipe competitive în sezonul următor, după seria de eșecuri pe care a înregistrat-o FCSB în actualul campionat. Unul dintre cei nominalizați de (…)


    Trimite Email

Alte articole din ProSport

Acuze grave pentru Mirel Rădoi: „A aruncat în aer vestiarul de două ori”
Fostul internațional Florin Prunea crede că la Universitatea (…)
[ProSport] - 8/04/2026
Ce apariție! Theo Rose a mers la Real Madrid – Bayern: „Am venit cu vaca. Să văd pentru ce suferă bărbată-miu”
Theo Rose și-a făcut apariția pe Santiago Bernabeu, unde a mers la (…)
[ProSport] - 8/04/2026
TENIS Medvedev, umilit la Monte Carlo: 0-6, 0-6 și rusul a cedat emoțional!
Miercuri, 8 aprilie 2026, rusul Daniil Medvedev (30 de ani – 10 (…)
[ProSport] - 8/04/2026


[Toate articolele din: ProSport +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY