Dinu Todoran a demisionat de la echipa din Liga 2 pe care spera să o salveze de la retrogradare: ”Ne-am strâns mâinile și ne-am despărțit.” Primarul a ironizat jucătorii
[ProSport] 4/04/2026
EXCLUSIV | Dinu Todoran a demisionat de la CS Tunari după eșecul cu CS Afumați: ”Ne-am strâns mâinile și ne-am despărțit.” Primarul a ironizat jucătorii după ce au ajuns iar pe ultimul loc The post Dinu Todoran a demisionat de la echipa din Liga 2 pe care spera să o salveze de la (…)
Alte articole din ProSport
Oțelul Galați primește vizita celor de la Hermannstadt, meci în (…)
[ProSport] - 4/04/2026
„Survivor” s-a transferat în acest an de la Pro TV la Antena 1, (…)
[ProSport] - 4/04/2026
Cu ocazia împlinirii a 130 de ani de existență, prestigiosul ziar (…)
[ProSport] - 4/04/2026
Radu Drăgușin și-a încheiat junioratul la Juventus, echipă pentru (…)
[ProSport] - 4/04/2026
Corvinul – Sepsi OSK se joacă de la ora 12:30. Primele două (…)
[ProSport] - 4/04/2026
Cristiano Bergodi se întoarce duminică în Giulești, cu (…)
[ProSport] - 4/04/2026
Răzvan Lucescu (57 de ani) a purtat un dialog la telefon cu tatăl (…)
[ProSport] - 4/04/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY