A jucat la FCSB și a atras toate privirile cu mașina lui scumpă când a venit la Adunarea Generală FRF!
[ProSport] 18/03/2026
Florin Gardoș (37 de ani), fost fundaș central care a câștigat două titluri de campion cu FCSB și actual manager general la Chindia Târgoviște, a atras toate privirile cu mașina lui scumpă când a venit la Adunarea Generală a FRF. Miercuri, 18 martie 2026, de la ora 11:00, în sala (…)
Alte articole din ProSport
Miercuri, 18 martie 2026, la Adunarea Generală a FRF, Valeriu (…)
[ProSport] - 18/03/2026
Alegerile FRF sunt live text pe ProSport. Adunarea Generală va (…)
[ProSport] - 18/03/2026
Constantin Budescu (37 de ani), fost internațional, este foarte (…)
[ProSport] - 18/03/2026
Întâlnire de gradul 0 înainte de startul Adunării Generale a FRF (…)
[ProSport] - 18/03/2026
Cosmin Candoi reprezintă una dintre cele mai spectaculoase (…)
[ProSport] - 18/03/2026
Tony Powell (78 de ani), fost fotbalist în prima divizie a (…)
[ProSport] - 18/03/2026
Bodo Glimt a fost până la urmă eliminată din Champions League, dar (…)
[ProSport] - 18/03/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY