Fără MILĂ! Italienii i-au dat lui Cristi Chivu nota după Inter – Bodo: „CONDAMNAT!”
[ProSport] 24/02/2026
Italienii au stat cu ochii pe meciul pe care Inter Milano l-a pierdut pe teren propriu, scor 1-2, în fața celor de la Bodo/Glimt, în manșa retur a play-off-ului UEFA Champions League. Aceștia au tras cele mai importante concluzii despre jocul prestat de liderul din Serie A și l-au notat pe (…)
Alte articole din ProSport
Presa din Italia a reacționat dur după eliminarea lui Inter din (…)
[ProSport] - 25/02/2026
Aventura lui Inter și a lui Cristi Chivu în Liga Campionilor a (…)
[ProSport] - 25/02/2026
Inter a părăsit ediția actuală a Ligii Campionilor în play-off-ul (…)
[ProSport] - 25/02/2026
Presa din Italia a amintit de un alt moment negru din istoria lui (…)
[ProSport] - 25/02/2026
Marele Fabio Capello a stat cu ochii pe meciul dintre Inter Milano (…)
[ProSport] - 24/02/2026
Bodo/Glimt a scris istorie prin calificarea de senzație în (…)
[ProSport] - 24/02/2026
Echipa italiană Inter Milano, pregătită de antrenorul român Cristi (…)
[ProSport] - 24/02/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY