EXCLUSIV Alături de Drăgușin și Ianis Hagi. Cel mai tânăr fotbalist român din top 5 campionate din Europa: „Antrenorul mi-a spus să mă distrez. Am fost fericit și mândru”
[ProSport] 24/02/2026
Ioan Vermeșan este cel mai nou fotbalist român care debutează într-un campionat din top 5. Atacantul de 19 ani și-a făcut debutul în Serie A, în tricoul lui Hellas Verona, evoluând în ultimele 10 minute ale partidei cu Sassuolo. Astfel, Vermeșan a devenit al treilea cel mai tânăr fotbalist român (…)
Alte articole din ProSport
Zeljko Kopic (48 de ani) le-a sugerat fanilor „alb-roșii” că nu (…)
[ProSport] - 24/02/2026
Lennart Karl, supranumit „Messi al Germaniei”, a sărbătorit (…)
[ProSport] - 24/02/2026
Transfer de ultimă oră în Superliga! Din informațiile noastre, (…)
[ProSport] - 24/02/2026
Spaniolii scriu despre Ucraina, țară care de patru ani se află în (…)
[ProSport] - 24/02/2026
Cultural Leonesa, la care a evoluat sub formă de împrumut de la (…)
[ProSport] - 24/02/2026
Dinamo are în sfârșit un atacant de careu cu nume, chiar dacă, pe (…)
[ProSport] - 24/02/2026
Mihai Stoica (60 de ani) a făcut și el propriile calcule pentru (…)
[ProSport] - 24/02/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY