JO CORTINA MILANO 2026 Cum au numit-o nemții pe Julia Sauter după ce a ales România
[ProSport] 23/02/2026
Julia Sauter a reprezentat România în concursul individual feminin de patinaj artistic de la Jocurile Olimpice Milano Cortina, unde a terminat pe un onorant loc 17. Acum, nemții „plâng” după sportiva născută la Baden-Württemberg, despre care susțin că a fost eliminată din echipa Germaniei pe (…)
Alte articole din ProSport
Adrian Bumbescu a împlinit pe 23 februarie 2026 vârsta de 66 de (…)
[ProSport] - 23/02/2026
La doar câteva zile distanță după ce a împlinit 40 de ani, Ciprian (…)
[ProSport] - 23/02/2026
Lovitură de teatru în despărțirea dintre Sorana Cîrstea și fiul (…)
[ProSport] - 23/02/2026
Eusebiu Tudor s-a dezlănțuit după meciul de la Oradea și a tunat (…)
[ProSport] - 23/02/2026
Instalațiile de la Cesana Pariol zac abandonate la 20 de ani după (…)
[ProSport] - 23/02/2026
De șase săptămâni de când a venit pe lume băiețelul lui, Petru (…)
[ProSport] - 23/02/2026
Daniel Popa vrea să se răzbune pe FCSB, fosta sa echipă, pe care (…)
[ProSport] - 23/02/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY