MERCATO A bătut palma pentru afacere cu chinezii și transferul surprinzător din Superliga e gata: „Îi dau salariu mai mare decât i-ar da FCSB”
[ProSport] 18/02/2026
George Alexandru Cîmpanu (25 de ani), fost mijlocaș la Craiova lui Mihai Rotaru, a bătut palma pentru un contract bănos cu chinezii de la Chongqing Lifan. Transferul surprinzător a fost confirmat de Valeriu Iftime (65), patronul lui FC Botoșani, care a oferit și câteva detalii importante despre (…)
Alte articole din ProSport
Fostul mijlocaș și antrenor al Rapidului, Vali Negru vine în (…)
[ProSport] - 18/02/2026
Miercuri, 18 februarie 2026, la nici 24 de ore distanță după (…)
[ProSport] - 18/02/2026
Avocatul celor de la FCSB a făcut un anunț ironic despre decizia (…)
[ProSport] - 18/02/2026
Jutta Leerdam (27 de ani, Țările de Jos) are un secret de un (…)
[ProSport] - 18/02/2026
Julia Sauter, patinatoarea cu dublă cetățenie, își trăiește visul (…)
[ProSport] - 18/02/2026
Laurențiu Reghecampf (50 de ani) și-a început cariera de antrenor (…)
[ProSport] - 18/02/2026
Florin Prunea nu s-a mai putut abține și a avut un derapaj violent (…)
[ProSport] - 18/02/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY