DECLARAȚII Dorinel Munteanu s-a năpustit asupra arbitrului Chivulete după eșecul cu CFR Cluj: „Meciul a fost decis de alți factori! Sufletul lui e limitat”
[ProSport] 16/02/2026
Antrenorul lui FC Hermannstadt, Dorinel Munteanu, s-a năpustit asupra arbitrului Chivulete după eșecul de pe teren propriu cu CFR Cluj. A fost o nebunie de meci la Sibiu, între FC Hermannstadt și CFR Cluj, cu două penalty-uri ratate, câte unul de fiecare formație, și altul anulat. Dorinel (…)
Alte articole din ProSport
FC Hermannsatdt a primit penalty în minutul 90+5 al meciului, dar (…)
[ProSport] - 16/02/2026
Subiectul imigrației a revenit în prim-plan în Marea Britanie după (…)
[ProSport] - 16/02/2026
Dinamo încheie runda a 27-a din Superligă cu meciul împotriva (…)
[ProSport] - 16/02/2026
Giovanni Becali (73 de ani) a sărit la bătaie cu prietenul lui (…)
[ProSport] - 16/02/2026
Eileen Gu este una dintre cele mai urmărite sportive de la (…)
[ProSport] - 16/02/2026
Andrei Rațiu (27 de ani) a avut o prestație foarte bună în meciul (…)
[ProSport] - 16/02/2026
George Pușcaș este la un pas de a deveni jucătorul celor de la (…)
[ProSport] - 16/02/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY