Thomas Frank, demis de la Tottenham. Cine poate fi noul antrenor al lui Radu Drăgușin
[ProSport] 11/02/2026
Radu Drăgușin a rămas din nou fără antrenor la Tottenham! Eșecul cu Newcastle i-a fost fatal lui Thomas Frank. Presa engleză anunță că Roberto De Zerbi, dat și el afară de Marseille, este marele favorit să preia banca tehnică a lui Spurs. Thomas Frank a fost dat afară de la Tottenham. Cine este (…)
Alte articole din ProSport
Gigi Becali n-a stat la discuții și a dat ordin ca doi fotbaliști (…)
[ProSport] - 11/02/2026
CSM Slatina și Metaloglobus își încheie sezonul în Cupa României, (…)
[ProSport] - 11/02/2026
După ani întregi de procese între CSA Steaua și FCSB, site-ul (…)
[ProSport] - 11/02/2026
Dinamo a reușit admirabil să iasă din insolvență și ar putea (…)
[ProSport] - 11/02/2026
Clubul de fotbal FCSB l-a trecut oficial pe Ofri Arad (27 de ani), (…)
[ProSport] - 11/02/2026
Darius Dumitru (18 ani) este un exemplu care poate fi urmat când e (…)
[ProSport] - 11/02/2026
Georgios Frangulis (36 de ani), antreprenorul brazilian cu origini (…)
[ProSport] - 11/02/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY