Dinamo și UTA sunt în doliu: S-a stins atacantul trofeelor din anii ’50!
[ProSport] 10/02/2026
E din nou doliu în fotbalul românesc. S-a stins din viață, la vârsta de 92 de ani, Iosif Szakacs, fostă mare glorie a cluburilor UTA și Dinamo. Iosif Szakacs s-a născut pe 25 ianuarie 1934 la Șimleul Silvaniei și era singurul supraviețuitor al generației de excepție de la UTA, antrenată de (…)
Alte articole din ProSport
Barcelona se pregătește să dea lovitura cu un atacant de (…)
[ProSport] - 10/02/2026
Meciul CFR Cluj – Rapid, din etapa 3 a Grupei A din Cupa României, (…)
[ProSport] - 10/02/2026
Înaintea celor două confruntări decisive cu Universitatea Craiova, (…)
[ProSport] - 10/02/2026
După victoria din derby-ul cu „U”, jucătorii lui CFR Cluj au (…)
[ProSport] - 10/02/2026
Baza sportivă Pro Rapid intră oficial într-un proces de (…)
[ProSport] - 10/02/2026
Un meci din Cupa României se desfășoară în condiții extrem de (…)
[ProSport] - 10/02/2026
Presa din Croația a scris că FCSB este pe urmele atacantului Arnel (…)
[ProSport] - 10/02/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY