TENIS Sorana Cîrstea, devastatoare la Cluj-Napoca!
[ProSport] 4/02/2026
Desemnată a treia favorită la Tranylvania Open, Sorana Cîrstea a fost devastatoare la Cluj-Napoca, calificându-se în sferturi, după ce a cedat un singur game. Meciul dintre Sorana Cîrstea și clovena Tamara Zidansek a durat doar 54 de minute, iar jucătoarea română aflată pe locul 36 a cedat un (…)
Alte articole din ProSport
Gigi Becali l-a transferat pe Joao Paulo la FCSB de la Oțelul (…)
[ProSport] - 5/02/2026
Inter Milano s-a calificat în semifinalele Cupei italiei, după ce (…)
[ProSport] - 5/02/2026
Cu o formulă de start experimentală, Inter s-a calificat în (…)
[ProSport] - 4/02/2026
După ce și-a uimit fanii cu fotografii incredibile în bikini, (…)
[ProSport] - 4/02/2026
Interul lui Cristi Chivu a învins-o pe Torino, 2-1, în sferturile (…)
[ProSport] - 4/02/2026
Înfrângerea suferită de Farul Constanța pe teren propriu, în fața (…)
[ProSport] - 4/02/2026
Problema transferurilor a revenit în actualitate după Farul – (…)
[ProSport] - 4/02/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY