EXTRA Bărbatul celebru din România care i-a dat apartamentul său Zoiei Ceaușescu după 1990, când fiica lui Nicolae Ceaușescu rămăsese pe drumuri și a nimănui
[ProSport] 28/01/2026
Zoia Ceaușescu rămăsese pe drumuri și a nimănui după ce a ieșit din închisoare, iar un bărbat celebru din România i-a dat apartamentul său. Arestată pe 24 decembrie 1989, Zoia Ceaușescu a fost acuzată de „subminarea economiei naționale” și a ajuns după gratii. După eliberare, a locuit acasă la (…)
Alte articole din ProSport
Radu Naum a vorbit despre unul dintre cele mai dificile episoade (…)
[ProSport] - 28/01/2026
Etapa 8 din grupa de Liga Campionilor programează toate partidele (…)
[ProSport] - 28/01/2026
Un accident tragic a avut loc pe șoselele din România, în județul (…)
[ProSport] - 28/01/2026
Dinamovistul Raul Opruț a oferit recent o declarație emoționantă (…)
[ProSport] - 28/01/2026
Noul Duster va costa doar 9.000 de euro, însă nu în Europa, ci în (…)
[ProSport] - 28/01/2026
Rapid București a reacționat prompt la informația apărută în presa (…)
[ProSport] - 28/01/2026
După eșecurile cu Dinamo Zagreb și CFR Cluj, ambele pierdute cu (…)
[ProSport] - 28/01/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY