INTERVIU De ce s-a luptat în finala Cupei Africii pentru un prosop. Despre voodoo în fotbalul african, cu Mario Marinică: „Mi s-a întâmplat să găsesc picioare de pui în mijlocul terenului și jucătorii nu mai doreau să joace”
[ProSport] 21/01/2026
Evenimentele din finala Cupei Africii au uimit toată lumea fotbalului. Fanii fotbalului din toată lumea vorbesc despre ieșirea de pe teren a Senegalului, penalty-ul ratat la ultima fază de Maroc, dar sunt șocați mai ales de bătaia care s-a purtat pentru prosopul lui Mendy. Puțină lume a înțeles (…)
Alte articole din ProSport
În timp ce staff-ul naționalei României monitorizează atent toate (…)
[ProSport] - 26/01/2026
Madison Keys, campioana en-titre și favorita 9, a fost eliminată (…)
[ProSport] - 26/01/2026
Președintele celor de la CFR Cluj a tras concluzii după derby-ul (…)
[ProSport] - 26/01/2026
Basarab Panduru a stat cu ochii pe derby-ul pe care FCSB l-a (…)
[ProSport] - 26/01/2026
CFR Cluj a câștigat clar derby-ul cu FCSB, scor 4-1, pe Arena (…)
[ProSport] - 25/01/2026
„Omul meciului” din FCSB – CFR 1-4 a dezvăluit care e motivul (…)
[ProSport] - 25/01/2026
Elias Charalambous s-a arătat extrem de supărat după înfrângerea (…)
[ProSport] - 25/01/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY