Rapid, victorie la copcă. Alex Dobre salvează Giuleștiul de la implozie după un gol de autor. Cronică de Cătălin Mureșanu
[ProSport] 17/01/2026
Dan Șucu începe anul învățând lecția: „ce înseamnă Rapidul fără suporteri”. Ultrașii au dat comunicat și s-au ținut de cuvânt, au lăsat peluza goală pentru un sfert de oră lung cât ecoul unui „Ahoe”. „Un cântec din Vechea Troie” care răsună, în fiecare zi de meci, până după buchetul șinelor. Un (…)
Alte articole din ProSport
Dennis Man a evoluat pe finalul meciului Sittard – PSV 1-2, după (…)
[ProSport] - 17/01/2026
Dina Grameni a dezvăluit ce s-a discutat în vestiarul celor de la (…)
[ProSport] - 17/01/2026
Cătălin Cîrjan a refuzat oferta fabuloasă pe care a primit-o din (…)
[ProSport] - 17/01/2026
Mihai Teja nu a mai stat pe gânduri și a spus cu ce probleme se (…)
[ProSport] - 17/01/2026
Dinamo e în negocieri avansate pentru transferul lui Vladislav (…)
[ProSport] - 17/01/2026
Costel Gâlcă a anunțat că așteaptă transferuri noi la Rapid (…)
[ProSport] - 17/01/2026
UTA își continuă seria pozitivă și în 2026 și după succesul cu 3-1 (…)
[ProSport] - 17/01/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY