Arabii îl îmbracă în aur pe Marius Şumudică. Cu cine semnează românul
[ProSport] 3/01/2026
Marius Șumudică va semna un nou angajament, după șapte luni în care a stat șomer în urma despărțirii de Rapid. Antrenorul român a ajuns la un acord cu Al-Okhdood, penultima clasată în Arabia Saudită, campionat unde tehnicianul român a mai lucrat în trecut. Față în față cu Cristiano Ronaldo! (…)
Alte articole din ProSport
Louis Munteanu rămâne o țintă pentru cluburile cu bani, inclusiv (…)
[ProSport] - 3/01/2026
Numele lui Mohamed Salah a ajuns, din nou, pe masa conducerii lui (…)
[ProSport] - 3/01/2026
După o copilărie grea și o luptă continuă cu neajunsurile, (…)
[ProSport] - 3/01/2026
Novak Djokovic a dat o declarație șoc despre rivalitatea pe care a (…)
[ProSport] - 3/01/2026
10 echipe de fotbal se află în Antalya pentru a pregăti startul (…)
[ProSport] - 3/01/2026
La mulți ani distanță, Gabriela Sabatini a vorbit deschis despre (…)
[ProSport] - 3/01/2026
Patronul campioanei FCSB este ferm convins că echipa antrenată de (…)
[ProSport] - 3/01/2026
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY