Unde a ascuns Daniel Prodan 10.000 de dolari: „Era și maică-sa de față”
[ProSport] 28/12/2025
Constantin Tică Dănilescu (77 de ani), fost director sportiv la Steaua, dar și la Dinamo, a povestit un episod amuzant în care a fost protagonist regretatul Daniel Prodan. Acesta, în timp ce se discuta transferul său la Steaua, a ascuns 10.000 de dolari, banii pe care îi primise pentru (…)
Alte articole din ProSport
Radu Banciu a vorbit despre un episod din viața personală, oferind (…)
[ProSport] - 28/12/2025
Adrian Pitu (50 de ani) a ieșit campion cu Steaua încă din primul (…)
[ProSport] - 28/12/2025
Meme Stoica a vorbit recent despre un posibil transfer al lui (…)
[ProSport] - 28/12/2025
Răzvan Raț a dezvăluit cum au fost surprinși italienii de faptul (…)
[ProSport] - 28/12/2025
Adrian Mutu a vorbit recent despre mai mulți antrenori români și a (…)
[ProSport] - 28/12/2025
George Copos a dezvăluit care e motivul pentru care restaurantul (…)
[ProSport] - 28/12/2025
Ana Maria Brânză (41 de ani), marea campioană a României, s-a (…)
[ProSport] - 28/12/2025
[Toate articolele din: ProSport +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY