Veste șoc! Un fost jucător din Premier League a fost arestat după ce s-a luat la bătaie într-un club

[ProSport] 9/12/2025

Ivan Toney, fost internațional al Angliei și fotbalist în Premier League, a fost arestat după o altercație într-un club din Soho. Atacantul de 29 de ani, legitimat în prezent la Al-Ahli, în Arabia Saudită, a fost scos în cătușe din localul 100 Wardour Street, după ce ar fi lovit cu capul un (…)


    Trimite Email

Alte articole din ProSport

Chivu a luat decizia înainte de Inter – Liverpool. Italienii au aflat ce va face românul
Cristi Chivu a luat decizia înainte de meciul Inter – Liverpool, (…)
[ProSport] - 9/12/2025
Meciul Universitatea Craiova – Sparta Praga, arbitrat de o brigadă din Belgia. Un ucrainean conduce jocul FCSB – Feyenoord
În etapa a 5-a a grupei de Conference League, Universitatea (…)
[ProSport] - 9/12/2025
Brigăzile de arbitri din România au împânzit Europa. Cine sunt cei 5 centrali care au primit meciuri în cupele europene
Brigăzile conduse de arbitri din România au împânzit Europa la (…)
[ProSport] - 9/12/2025
Echipajul României de canotaj la barca 4 rame feminin, premiat la Gala Mari Sportivi ProSport pentru argintul mondial din 2025!
Echipajul României de canotaj la proba de barcă 4 rame feminin, (…)
[ProSport] - 9/12/2025


[Toate articolele din: ProSport +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY