Ca Bulă, în războiul hibrid

[Cotidianul] 13/09/2025

De ce scad veniturile oamenilor și le merge din ce în ce mai prost? Din cauza războiului hibrid? De ce se amestecă Franța în România? Ca să ne apere de războiul hibrid. Și pentru că așa face Rusia invizibilă. De ce se încurcă funcționarii în formalități și de ce tîrîie orice hârtie și lălăie orice decizie? Din cauza războiului hibrid care și-a băgat coada peste tot. De ce am îndatorat România? Din cauza războiului hibrid care i-a prostit pe Florin Vasilică Cîțu, pe Ludovic Orban, pe Nicolae Ciucă și pe Marcel Ciolacu! De ce se străduie românii să plece la muncă peste hotare? Tot din cauza războiului hibrid care ne-a lăsat fără fabrici, fără producție, fără resurse! De ce nu merg oamenii la biserică? Tot din cauza războiului hibrid! De ce a fost numit Ionuț Moșteanu la Ministerul (…)


    Trimite Email

Alte articole din Cotidianul

Ștefan Oprea (AUR): Guvernul își bate joc de bolnavii cronici
România are cea mai mare rată de decese din cauze tratabile din (…)
[Cotidianul] - 13/09/2025
Ministra Mediului a numit un interimar la Apele Române
Administrația Națională Apele Române va avea un director (…)
[Cotidianul] - 13/09/2025
Moody’s confirmă ratingurile Baa3 ale României și menține perspectiva negativă
Agenția de evaluare financiară Moody’s Ratings a confirmat (…)
[Cotidianul] - 13/09/2025
Incendiu la Penitenciarul Găeşti. Deținuți evacuați
Un incendiu a izbucnit sâmbătă dimineaţa la Penitenciarul Găeşti, (…)
[Cotidianul] - 13/09/2025
Sămânță de scandal între UE și SUA
Parlamentul European face presiuni pentru modificarea acordului (…)
[Cotidianul] - 13/09/2025
România a transmis PNRR-ul renegociat către Comisia Europeană
România a transmis oficial PNRR-ul renegociat către Comisia (…)
[Cotidianul] - 13/09/2025
Asasinarea lui Charlie Kirk. Suspectul a fost arestat
Suspectul în cazul uciderii lui Charlie Kirk, Tyler Robinson, a (…)
[Cotidianul] - 13/09/2025


[Toate articolele din: Cotidianul +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY