Plafonarea prețurilor la energie ne-a costat 30 de miliarde de lei. Cum am ajuns să avem printre cele mai mari tarife

[Spot] 29/08/2025

Mecanismul de plafonare a prețurilor la energie pentru consumatori și de compensare cu bani publici a costat România 30 de miliarde de lei, a declarat ministrul Energiei, Bogdan Ivan. Iar statul nu și-a achitat încă datoriile, mai are de plătit aproximativ 6 miliarde de lei către furnizori. „În (…)


    Trimite Email

Alte articole din Spot

FCSB, ofertă de un milion de euro pentru un fundaș din Bundesliga: Campioana pregătește un transfer surprinzător
FCSB este gata să plătească un milion de euro pentru transferul (…)
[Spot] - 3/09/2025
Magistrala 7 de metrou prinde contur: 27 de stații între Bragadiru și Voluntari, prin centrul Capitalei
Ministrul Transporturilor, Ciprian Șerban, a anunțat miercuri (…)
[Spot] - 3/09/2025
Bolojan taie speranțele pentru A8: Nu avem bani
Premierul Ilie Bolojan a recunoscut, miercuri, că România nu va (…)
[Spot] - 3/09/2025
George Pușcaș schimbă echipa
Atacantul român George Pușcaș (28 de ani) schimbă echipa, după ce (…)
[Spot] - 3/09/2025


[Toate articolele din: Spot +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY