Contul „solidarității” de la Ministerul Energiei a strâns 40.000 de lei: Ar trebui să avem acest echilibru

[Capital] 14/07/2025

Contul „solidarității” de la Ministerul Energiei. Donații voluntare pentru un fond dedicat dezvoltării energetice Contul „solidarității” de la Ministerul Energiei. Mai mulți directori din companiile-cheie ale sectorului energetic controlate de stat au acceptat să renunțe voluntar la o parte din remunerație, într-un efort comun de solidaritate și responsabilitate socială. Inițiativa, promovată de ministrul Energiei, Bogdan […] The post Contul „solidarității” de la Ministerul Energiei a strâns 40.000 de lei: Ar trebui să avem acest echilibru appeared first on Capital.


    Trimite Email

Alte articole din Capital

Ce se întâmplă cu pensiile în România. Sorin Grindeanu a făcut anunțul acum: În următoarele săptămâni ne apucăm…
Sistemul de pensii speciale, la un pas de reformă sub presiunea (…)
[Capital] - 14/07/2025
Blocaj administrativ la Romsilva. Poate rămâne fără conducere executivă începând de mâine
Situația de la Romsilva este agravată de faptul că membrii (…)
[Capital] - 14/07/2025
Decizie în România. Ce se va întâmpla cu impozitul. Anunțul serii: Mai devreme sau mai târziu…
Decizia creșterii TVA, explicată de fostul ministru al Finanțelor (…)
[Capital] - 14/07/2025
Drept legal pentru angajații din România. Angajatorii trebuie să deconteze obligatoriu. Măsura se aplică deja
Ochelarii de vedere pentru salariați devin obligație legală pentru (…)
[Capital] - 14/07/2025
Schimbare majoră la vârful Societe Generale în România. Cine este noul CEO
Numire strategică în conducerea SG GSC România Societe Generale a (…)
[Capital] - 14/07/2025
O mare bancă din România va fi preluată de UniCredit. Ce se va întâmpla cu clienții după 15 august 2025
Această măsură face parte din procesul de fuziune dintre cele două (…)
[Capital] - 14/07/2025
George Simion acuză coaliția de austeritate și promite noi acțiuni pentru protejarea românilor: O să mai depunem o moțiune
George Simion anunță o nouă moțiune împotriva austerității (…)
[Capital] - 14/07/2025


[Toate articolele din: Capital +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY