Orașul din România unde au explodat prețurile locuințelor. A urcat pe locul 4, după Cluj, Brașov și București

[Spot] 9/07/2025

După Cluj, Brașov și București, Craiova a devenit al patrulea oraș din țară unde prețul mediu pe metru pătrat al unei locuințe a depășit 2.000 de euro. Tot mai mulți oameni caută apartamente sau case în Craiova, atât pentru locuit, cât și ca investiție, pe fondul dezvoltării economice, culturale (…)


    Trimite Email

Alte articole din Spot

Blocul Național Sindical anunță calendarul protestelor și lansează campania „Cutia Neagră a Austerității”
Blocul Național Sindical (BNS) anunță declanșarea unei serii de (…)
[Spot] - 9/07/2025
FCSB, întrebată dacă-l transferă pe Vladislav Blănuță: Răspunsul roș-albaștrilor
Conducerea FCSB a fost întrebată dacă îl transferă pe Vladislav (…)
[Spot] - 9/07/2025
Canicula pierde din putere, avem însă alerte de furtună în aproape toată țara
Căldura se domoleşte şi miercuri doar trei județe din sudul țării (…)
[Spot] - 9/07/2025
„Siberia” din centrul Chișinăului
În Piața Marii Adunări Naționale din Chișinău, în fața Guvernului, (…)
[Spot] - 9/07/2025
CFR Cluj, de neoprit: Ardelenii pregătesc un nou transfer
CFR Cluj caută soluții pentru a-și întări lotul în noul sezon de (…)
[Spot] - 9/07/2025


[Toate articolele din: Spot +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY