Sicriul cu trupul neînsuflețit al lui Mihai Leu a ajuns acasă, la Hunedoara! Soția fostului campion la box, în lacrimi la căpătâiul său. Scene cutremurătoare au avut loc la priveghi: „Te iubesc pentru eternitate”

[WowBiz] 3/07/2025

Familia și prietenii lui Mihai Leu se pregătesc să îl conducă pe ultimul drum. Soția fostului campion la box este distrusă de durere.


    Trimite Email

Alte articole din WowBiz

Tranzitul lui Uranus în Gemeni
[WowBiz] - 4/07/2025
Florin Busu, ucis de caniculă. Revoltă în fabrică după moartea muncitorului român
Tragedie în Noale, Italia, unde Florin Busu, un muncitor român de (…)
[WowBiz] - 4/07/2025


[Toate articolele din: WowBiz +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY