Schimbare majoră: Meta va introduce reclame plătite pe WhatsApp, la „cererea companiilor”. Înainte ca gigantul Big Tech să preia aplicaţia de mesagerie, mottoul era: Fără reclame!

[Business Magazin] 16/06/2025


    Trimite Email

Alte articole din Business Magazin

Ministrul de Externe anunţă posibile noi rechemări de ambasadori şi concursuri în 2025
Ministrul Afacerilor Externe, Oana Ţoiu, confirmă că sunt posibile (…)
[Business Magazin] - 16/07/2025
România, fruntaşă la studiul limbilor străine: mai mult de 99% dintre elevii de liceu studiază două sau mai multe limbi străine
România se află pe locul al doilea în Uniunea Europeană în ceea ce (…)
[Business Magazin] - 16/07/2025
Florin Cîţu: „Este o prostie ideea să renunţi la cash”
Florin Cîţu, fost premier şi ministru de Finanţe, a comentat noul (…)
[Business Magazin] - 16/07/2025


[Toate articolele din: Business Magazin +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2025 DIRECTWAY