|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SONDAJ: Călătoriți cu trenul pe caniculă? Traversăm cele mai fierbinți zile din acest an. Azi, luni și marți avem cod roşu de caniculă şi disconfort termic în București și 32 de județe, iar temperaturile extreme devin o problemă din ce în ce mai mare pentru cei care aleg să meargă cu trenul. Cu câteva zile în urmă, CFR Călători a (...) [Observator] 14/07/2024 [+][mai mult] [Articol complet] |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|