Statele UE reiau planul utilizării activelor rusești înghețate în beneficiul Ucrainei. Problema blocului comunitar
[Naţional] 27/08/2026
Țările din UE, printre care Suedia, Spania, Olanda și Polonia, îndeamnă Comisia Europeană să-și intensifice eforturile de a utiliza activele rusești pentru a finanța Ucraina. Profiturile provenite din activele blocate la Euroclear, depozitarul central de valori mobiliare cu sediul la (…)
Alte articole din Naţional
Comunicat de presă Institutul de Cercetare-Dezvoltare pentru Protecția Plantelor București
[Naţional] - 28/08/2026
Horoscop 28 august 2026
BERBEC Cuvintele au un impact sporit acum, așa că alege-le cu (…)
[Naţional] - 28/08/2026
[Toate articolele din: Naţional +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY