Câți bani cash ar trebui să ai în casă pentru urgențe. Suma recomandată unei familii
[Observator] 25/08/2026
Trăim în era plăților fără numerar. Și totuși, n-ar trebui să strâmbăm din nas nici la cash. Pentru că, la o eventuală pană de curent sau un atac cibernetic, când băncile nu mai funcţionează, bancnotele din portofel ne scot din impas.
Alte articole din Observator
Episodul 17 din data de 25 august 2026 al emisiunii Poftiți pe la (…)
[Observator] - 25/08/2026
Premierul interimar Ilie Bolojan consideră că, dacă legea (…)
[Observator] - 25/08/2026
Într-o lume în care dușul zilnic este pentru mulți un gest firesc, (…)
[Observator] - 25/08/2026
Premierul interimar Ilie Bolojan a declarat că va avea miercuri o (…)
[Observator] - 25/08/2026
Dolly Parton, una dintre cele mai cunoscute și iubite figuri ale (…)
[Observator] - 25/08/2026
Un meci de box între doi roboți umanoizi, desfășurat în cadrul (…)
[Observator] - 25/08/2026
Cosmin Ghiță renunță la mandatul de director general al (…)
[Observator] - 25/08/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY