Alina Marymar a făcut declarații rare: „Niciodată nu am avut gelozie pe nimeni!”. Ce se va întâmpla pe 31 august
[SpyNews] 21/08/2026
Alina Marymar a făcut declarații rare. Iubita lui Tzancă Uraganu a mărturisit că nu a fost niciodată invidioasă pe alte femei, chiar dacă ele aveau mai mult decât ea. Bruneta este recunoscătoare lui Dumnezeu pentru tot ce are.
Alte articole din SpyNews
În sudul Spaniei există un loc care pare desprins dintr-un film. (…)
[SpyNews] - 21/08/2026
Andrei Beleuț este de câteva zile în casa Mireasa, unde spune că a (…)
[SpyNews] - 21/08/2026
Fiul lui Sile Cămătaru a spus că a fost confundat cu un manelist celebrui. Despre cine este vorba și cum a reacționat
Fiul lui Sile Cămătaru a făcut declarații incredibile! Dani Balint (…)
[SpyNews] - 21/08/2026
O ispită din noul sezon Insula iubirii a dezvăluit că o are (…)
[SpyNews] - 21/08/2026
O tânără a făcut dezvăluiri incredibile! Bianca a povestit prin ce (…)
[SpyNews] - 21/08/2026
Un cuplu din România a cheltuit 81.300 de euro pentru nunta (…)
[SpyNews] - 21/08/2026
Frigiderul este unul dintre aparatele pe care le folosim zilnic, (…)
[SpyNews] - 21/08/2026
[Toate articolele din: SpyNews +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY