Spălarea banilor din păcănele II: MagnumBet a rămas fără licență, dar banii furați de la stat nu au fost recuperați

[Anchetatorii] 20/08/2026

Unul dintre marii operatori de slot-machine de pe litoral a rămas fără ambele licenţe de organizare a jocurilor de noroc. Prin Decizia nr. 477 din 16 iulie 2026, Comitetul de Supraveghere al O.N.J.N. a revocat licenţa de slot-machine şi licenţa de pariuri în cotă fixă ale MAGNUM GAMES (…)


    Trimite Email

Alte articole din Anchetatorii

Imperiul betonului de la Oradea: Cum redirecționează Ilie Bolojan și Mircea Mălan banii județului Bihor către baronul Beniamin Rus
Într-o democrație consolidată, transparența și integritatea în (…)
[Anchetatorii] - 19/08/2026


[Toate articolele din: Anchetatorii +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY