Crin Antonescu: „Țara o guvernează acum Bolojan cu USR-iștii, o minoritate cruntă, şi o fac într-un mod dramatic pentru România şi pentru cetăţenii ei”
[Ecopolitic] 19/08/2026
Crin Antonescu pune la îndoială bunele intenții ale guvernului Bolojan-USR. Acesta afirmă că, pentru Guvernul Bolojan, interesul național nu este primul criteriu în luarea de decizii. Invitat la Marius Tucă Show, Crin Antonescu susține că țara este guvernată într-un mod dramatic de (…)
Alte articole din Ecopolitic
Invitat la emisiunea „Ai Aflat cu Ionuț Cristache”, Ion Cristoiu a (…)
[Ecopolitic] - 19/08/2026
Situația energetică națională este stabilă, iar capacitățile de (…)
[Ecopolitic] - 19/08/2026
Biroul Permanent al Senatului a decis marţi seara să trimită la (…)
[Ecopolitic] - 19/08/2026
Ministrul interimar al Economiei, Digitalizării, Antreprenoriatului și
[Ecopolitic] - 19/08/2026
Miercuri, 19 august 2026, Bucureștiul are în program mai multe (…)
[Ecopolitic] - 19/08/2026
Miercuri, 19 august 2026, Bucureștiul are în program mai multe (…)
[Ecopolitic] - 19/08/2026
Comitetul Politic al USR se reunește miercuri în ședință pentru a (…)
[Ecopolitic] - 19/08/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY