Grindeanu: Investițiile străine în mandatul premierului demis Bolojan sunt de 5,5 ori mai mici decât în 2025
[Ecopolitic] 17/08/2026
Președintele Camerei Deputaților, Sorin Grindeanu, liderul PSD, susține că investițiile străine directe în România au scăzut cu 82% în primele șase luni ale anului și afirmă că evoluția reprezintă un indicator al situației economice generate de politicile promovate de premierul demis (…)
Alte articole din Ecopolitic
Înotătorul român David Popovici, medaliat cu aur la Europenele de (…)
[Ecopolitic] - 17/08/2026
Cristian Popescu Piedone, Președintele Partidului Naționalist (…)
[Ecopolitic] - 17/08/2026
Ministra mediului, apelor și pădurilor, Diana Buzoianu, a efectuat (…)
[Ecopolitic] - 17/08/2026
Curtea Constituțională a României a stabilit, luni, cu privire la (…)
[Ecopolitic] - 17/08/2026
Grupul 4 Rovinari va intra luni în funcțiune și, astfel, aproape (…)
[Ecopolitic] - 17/08/2026
Sfidând criticile, primul vehicul complet electric al (…)
[Ecopolitic] - 17/08/2026
Senatul României este pregătit să se reunească într-o nouă sesiune (…)
[Ecopolitic] - 17/08/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY