Ilie Bolojan reacționează după întâlnirea cu Simina Tănăsescu, șefa CCR: „Se face din țânțar armăsar”
[Gândul] 17/08/2026
Premierul Ilie Bolojan a confirmat întâlnirea cu șefa CCR, Elena-Simina Tănăsescu. Premierul demis a susținut că importanța întrevederii ar fi fost exagerată. Pe de altă parte, Bolojan nu a precizat ce probleme ar fi discutat și rezolvat cu șefa Curții Constituționale a României. (…)
Alte articole din Gândul
Uniunea Europeană pregătește pentru această toamnă cea mai amplă (…)
[Gândul] - 17/08/2026
Admiterea la liceu ar putea avea reguli noi începând din 2027. (…)
[Gândul] - 17/08/2026
Apa potabilă din sistemul ieșean a trecut deja Prutul, la (…)
[Gândul] - 17/08/2026
„Vineri, 14 august 2026, pe surse a apărut știrea potrivit căreia (…)
[Gândul] - 17/08/2026
Nouă cetățeni din Republica Moldova sunt anchetați în Italia, după (…)
[Gândul] - 17/08/2026
Actrița Hayden Panettiere, cunoscută din „Heroes” și „Nashville”, (…)
[Gândul] - 17/08/2026
Traficul maritim prin Strâmtoarea Ormuz a scăzut dramatic după (…)
[Gândul] - 17/08/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY