David Popovici a avut o regulă neobișnuită cu banii: „Nu vreau să știu cât am în cont”
[G4Media] 15/08/2026
David Popovici a vorbit despre felul în care s-a raportat la banii câștigați din sport. Înotătorul consideră că educația financiară ar trebui să înceapă încă din școală și spune că, atunci când a început să câștige sume importante, a preferat să nu știe exact câți bani avea, transmite (…)
Alte articole din G4Media
Noua grilă prevăzută de legea salarizării ar putea fi aplicată în (…)
[G4Media] - 15/08/2026
Moscova s-a arătat sâmbătă nemulţumită de acordul americano-turc (…)
[G4Media] - 15/08/2026
David Popovici a povestit, la emisiunea „La cină”, despre (…)
[G4Media] - 15/08/2026
Denis-Laurean Popescu n-a reușit să se califice în finala (…)
[G4Media] - 15/08/2026
Blocul conservator din Germania reuneşte cele mai puţine intenţii (…)
[G4Media] - 15/08/2026
Un număr de 650 de primării din România nu sunt încă înrolate în (…)
[G4Media] - 15/08/2026
Echipele de salvare au recuperat sâmbătă corpurile fără viaţă a (…)
[G4Media] - 15/08/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY