Portul Mocha din Yemen a fost închis complet după ce rebelii Houthi l-au distrus cu rachete balistice. Care este importanța acestui nod maritim
[Gândul] 15/08/2026
Atacul inițial și valurile succesive din ultimele zile s-au soldat cu cel puțin 7 morți și peste 30 de răniți. În același timp, bombardamentele au provocat incendii masive care au distrus depozite de alimente, infrastructura critică, nave comerciale și bărci de pescuit ale (…)
Alte articole din Gândul
Trei femei au fost transportate sâmbătă la Spitalul Clinic (…)
[Gândul] - 15/08/2026
George Simion a fost prezent sâmbătă, 15 august, la Constanța, cu (…)
[Gândul] - 15/08/2026
Frustrarea aliaților SUA din regiunea Golfului Persic a atins cote (…)
[Gândul] - 15/08/2026
Dragoș Pîslaru a comentat întâlnirea dintre Ilie Bolojan și (…)
[Gândul] - 15/08/2026
David Popovici a vorbit despre felul în care competitivitatea i-a (…)
[Gândul] - 15/08/2026
O familie de turiști francezi, formată dintr-un tată de 50 de ani (…)
[Gândul] - 15/08/2026
Robert F. Kennedy Jr., secretarul Sănătății din actuala (…)
[Gândul] - 15/08/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY