Ministerul Energiei dă asigurări că România are suficiente resurse pentru a acoperi deficitul după oprirea Unității 2 de la Cernavodă. Care sunt acestea
[B1 Tv] 12/08/2026
Ministerul Energiei spune că deficitul după oprirea Cernavodă 2 poate fi acoperit prin eolian, Rovinari 4, Hidroelectrica și importuri în următoarele 7 zile.
Alte articole din B1 Tv
David Popovici, aur la 100 m liber, la Campionatele Europene. E al doilea om din istorie cu trei titluri la rând la această probă
David Popovici intră în finala de 100 m liber de la Europene cu (…)
[B1 Tv] - 12/08/2026
Polonia, zguduită de un atac cibernetic uriaș. Datele a 19 milioane de cetățeni, furate. Mesajul ministrului Digitalizării: „Nimeni nu va ceda vreunui șantaj”
Date medicale compromise în Polonia: aproape 19 milioane de (…)
[B1 Tv] - 12/08/2026
Eurovision schimbă regulile jocului. Ce se întâmplă dacă țara care câștigă concursul se află în război
Regulament Eurovision: țările afectate de război sau instabilitate (…)
[B1 Tv] - 12/08/2026
David Popovici, prima reacție după aurul la 100 m liber: „Vreau, nu vreau, am pus niște presiune pe mine. Am simțit că trebuie să-l întrec pe rus”
David Popovici a oferit o primă reacție după ce a câștigat medalia (…)
[B1 Tv] - 12/08/2026
Surse: Fostul rector al Universității Ovidius din Constanța, reținut într-un dosar de proxenetism. Ce acuză anchetatorii
Dănuț Tiberius Epure, fost rector al Universității Ovidius, ar fi (…)
[B1 Tv] - 12/08/2026
Galațiul se pregătește pentru o criză de apă: Lucrare critică în oraș + calcule pentru furnizarea apei cu program (VIDEO)
Conducta din Vrancea devine sursă de rezervă pentru Galați, după (…)
[B1 Tv] - 12/08/2026
„Au chemat jandarmii”. Pățania unui turist român la un hotel din Bulgaria: „Personalul, aproape violent”
Un turist român reclamă probleme la hotelul Zenith din Sunny (…)
[B1 Tv] - 12/08/2026
[Toate articolele din: B1 Tv +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY